Sklep internetowy dla najmłodszych

ZuzuLeo Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, pomorskie

ZuzuLeo to miejsce stworzone z myślą o dzieciach, dedykowane ich potrzebom ale przede wszystkim to Zuzia i Leoś, największe powody, które zmobilizowały nas do działania. Poza nimi jesteśmy MY – rodzice. Dla nas, najistotniejszy jest komfort naszych dzieci. Komfort zarówno fizyczny jak i psychiczny. Stąd zadbamy o to – od stópki do główki. Od główki to nie tylko włosy i fryzjerstwo dostosowane typowo dla dzieci, ale także ich rozwój emocjonalny, ich edukacja przy wykorzystaniu wyjątkowych zabawek, które dzięki wielu funkcjom dają możliwość kształcenia małej motoryki, mowy… Komfort fizyczny to właściwe dobrane obuwie, od pierwszej potrzeby towarzyszenia butów w życiu dziecka. To obuwie najwyższej jakości, przetestowane na naszych małych odkrywcach i ich przyjaciołach. To buty dostosowane do wymagających stóp i pozwalające im się swobodnie rozwijać.

Stworzyliśmy to miejsce na mapie Gdyni również z tego powodu, że odczuwaliśmy lokalny brak asortymentu, który sprostałby wymaganiom naszych maluchów. Zaczęło się od żarówki w głowie z napisem OBUWIE DZIECIĘCE, chwile później dojechała do tego żarówka Fryzjerstwo, i już wiele nie trzeba było, żeby zaświeciła się kolejna żarówka z ZABAWKAMI i jeszcze kolejna z AKCESORIAMI. Na tej podstawie stworzył się salon dedykowany najmłodszym, nasz salon ZUZULEO, w którym zadbamy o swoje i Twoje dziecko od stópki do główki.

Nie mówimy tu ostatniego słowa bo lubimy zaskakiwać, nawet samych siebie 

Mamy nadzieję, że stworzyliśmy to miejsce także dla Ciebie. Miejsce, w którym gotów będziesz nam zaufać i korzystać z naszego doświadczenia (które stale się rozwija i ewoluuje). Zapraszamy serdecznie do zakupów stacjonarnych i online. Będzie nam miło jak będziemy mogli ugościć Ciebie i Twoje dziecko w Zuzuleo 
|Pozdrawiamy!

ZuzuLeo Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, pomorskie
ZuzuLeo Gdynia, Chwarzno-Wiczlino, pomorskie